AQUAMARINA

Piękny apartament w pobliżu głównego wejścia na plażę !

   Aquamarina to piękny apartament zdecydowanie wyróżniający się pośród innych – idealny dla pary lub rodziców z dzieckiem.
Obiekt mieści się na wysokim trzecim piętrze, dzięki temu z balkonu mamy świetny widok o szerokim horyzoncie. Lokal składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym, salonu z bardzo wygodnym  łóżkiem kontynentalnym, rozkładanym jednoosobowym fotelem oraz łazienką z kabiną prysznicową. Przestrzeni i światła dodaje balkon z panoramicznym widokiem na okolicę. Lokal znajduje się w samym sercu nowej części promenady, w nieznacznej odległości od restauracji, kawiarni, punktów handlowych i rozrywkowych.

Całość jest gustownie i funkcjonalnie urządzone. Aquamarina zawiera wszystko to, co jest potrzebne, by przebywanie w nim było w pełni komfortowe. Apartament wyposażony jest w aneks kuchenny, suszarkę do włosów, telewizor, dostęp do internetu, płytę grzewczą, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, sztućce, świeżą pościel, komplet ręczników, deskę do prasowania, żelazko, suszarkę na pranie oraz podstawowe środki czystości.

Masz pytania ? Napisz do nas wiadomość.

9 + 11 =