ALBUS

Apartament dla dwóch osób + możliwa dostawka

Położony na 2 piętrze lokal ALBUS zlokalizowany przy samej plaży w Świnoujściu. Jest to 28 m2 powierzchni użytkowej, przystosowanej do komfortowego dla dwóch osób lub rodziców z dzieckiem. Rodzice mają do swojej dyspozycji wygodne łóżko małżeńskie, natomiast dziecko na życzenie dostawkę. Przestronny apartament mieści również w pełni wyposażony aneks kuchenny i pojemne szafy w zabudowie. Apartament jest w nowo wybudowanym apartamentowcu ( 2021 ).

Balkon

Lokal posiada spory balkon oraz okna wyposażone w rolety. To przyjemne miejsce do spędzenia czasu w ramach odpoczynku. Jest to tym bardziej przyjemne, gdyż każdy balkon wyposażony jest w krzesła i stolik.

Wyposażenie apartamentu

Jak już wspomnieliśmy, apartament w Świnoujściu ALBUS posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. W jego skład wchodzą meble, zlew, płyta grzewcza oraz czajnik elektryczny. Również nowoczesna łazienka oferuje wszystko co konieczne, aby móc z niej bezpiecznie i komfortowo korzystać. Kabina prysznicowa oraz suszarka do włosów.

Bezpieczeństwo

Jednym z głównych kryteriów wyboru miejsca noclegowego jest oczywiście bezpieczeństwo. Świnoujście samo w sobie jest bezpiecznym miastem, ale nasz obiekt znajduje się w hotelu ApartPark. Zapewniony on zostaje przez system monitoringu wideo, ochronę oraz całodobową recepcję.

Okolica

Jedna z większych atrakcji Świnoujścia to klimat oraz bardzo zadbane miasto. Urokliwe uliczki, aleje, chodniki i promenady zapewniają bardzo dużą ilość opcji do aktywnego spędzania wolnego czasu. Apartament ALBUS znajduje się tuż przy plaży, na wydmach – pierwsza linia brzegowa.

Apartamenty blisko plaży w Świnoujściu są wspaniałym pomysłem spędzenia wakacji nad morzem.
Noclegi w Świnoujściu
cieszą się wielkim powodzeniem, a My oferujemy Państwu apartamenty o świetnej lokalizacji i standardzie.

© All rights reserved

Noclegi w Świnoujściu ❤ PromenadaApartamenty.pl