PANORAMA

Rodzinny apartament w Świnoujściu typu studio - 34m2

Położony na 3 piętrze lokal Panorama, to 34 m2 powierzchni użytkowej, przystosowanej do komfortowego pobytu rodziny 2+2. Rodzice mają do swojej dyspozycji wygodne łóżko małżeńskie, natomiast dzieci mogą spać na dwuosobowej rozkładanej kanapie. Przestronny apartament mieści również w pełni wyposażony aneks kuchenny i pojemne szafy w zabudowie.

Balkon

Balkony to charakterystyczna cecha naszych lokali. To przyjemne miejsce do wypicia kawy lub wieczornego rozkoszowania się lampką wina. Jest to tym bardziej przyjemne, gdyż każdy balkon wyposażony jest w krzesła.

Wyposażenie apartamentu

Jak już wspomnieliśmy, apartament w Świnoujściu Panorama posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. W jego skład wchodzą meble, blat roboczy, zlew, płyta grzewcza, czajnik elektryczny oraz kompletna zastawa stołowa, garnki, sztućce, kubki, szklanki i kieliszki. Również łazienka oferuje wszystko co konieczne, aby móc z niej bezpiecznie i komfortowo korzystać. Duża kabina prysznicowa, suszarka do włosów.

Bezpieczeństwo

Jednym z głównych kryteriów wyboru miejsca noclegowego jest oczywiście bezpieczeństwo. Świnoujście samo w sobie jest bezpiecznym miastem, ale nasz obiekt gwarantuje jeszcze wyższy poziom ochrony. Zapewniony on zostaje przez system monitoringu wideo, ochronę oraz całodobową recepcję.

Okolica

Jedna z większych atrakcji Świnoujścia to klimat oraz bardzo zadbane miasto. Urokliwe uliczki, aleje, chodniki i promenady zapewniają bardzo dużą ilość opcji do aktywnego spędzania wolnego czasu. W bliskiej odległości od Promenada Apartamenty znajduje się również najładniejsza, największa i najczystsza plaża miejska.

Apartamenty blisko plaży w Świnoujściu są wspaniałym pomysłem spędzenia wakacji nad morzem.
Noclegi w Świnoujściu
cieszą się wielkim powodzeniem, a My oferujemy Państwu apartamenty o świetnej lokalizacji i standardzie.

© All rights reserved

Noclegi w Świnoujściu ❤ PromenadaApartamenty.pl