Platynowa Róża

Apartament w Świnoujściu Platynowa Róża, zapewni komfortowy pobyt aż 4 osobom. Goście mają do dyspozycji bardzo wygodne małżeńskie łoże, rozkładaną sofę, a także stylowy fotel uszak. Lokal położony jest na 2 piętrze budynku. Na kondygnację można wjechać windą lub dostać się klatką schodową. Elegancki wystrój na pewno umilą pobyt wszystkim, którzy dużą uwagę przykładają do estetyki i czystości. Bezpośrednia bliskość apartamentu do morza to jedna z wielu atrakcji, na którą mogą liczyć goście firmy PromenadaApartamenty.pl.

Gdzie najlepiej smakuje popołudniowa kawa? Oczywiście na balkonie apartamentu Platynowa Róża. Goście mają do dyspozycji pełny komplet balkonowy, w skład którego wchodzą fotele i stolik.

Wyposażenie apartamentu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby mogli się Państwo czuć u nas komfortowo i rodzinnie. Dbamy o czystość każdego apartamentu, regularnie wykonując w nich serwis porządkowy. Ponadto apartament Platynowa Róża wyposażony jest w telewizor, internet, aneks kuchenny z całym wyposażeniem, a także przestronną łazienkę z kabiną prysznicową. Łączna powierzchnia apartamentu wynosi 38 m2.

Bezpieczeństwo
Aby wakacje w Świnoujściu były czasem prawdziwego wypoczynku, należy minimalizować stres i zagrożenia. Tak również działamy. Budynek posiada monitoring.

Okolica
Świnoujście to jedno z tych miast nad Bałtykiem, w którym nie można się nudzić. Na gości czeka tutaj mnóstwo atrakcji. Od znanych lokali gastronomicznych – kawiarni, pubów i restauracji, aż po przepiękne widoki i znaną na całym świecie piaszczystą plażę. Promenada Apartamenty są od niej oddalone zaledwie o kilkadziesiąt metrów. Dojście z apartamentu na plażę nie zabiera więcej czasu, niż policzenie do 50. Naszym zdaniem Świnoujście oraz Platynowa Róża to idealna wakacyjna oferta dla rodzin z dziećmi!