AVANGARD PREMIUM

Apartament w Świnoujściu, blisko morza gwarantujący maksymalne poczucie komfortu i prywatności. Jest to lokal dedykowany dla dwojga osób. Jego charakterystyczną cechą jest przepiękny, rozpościerający się z okna widok na świnoujską promenadę oraz bałtyckie morze. Avangard jest jednym z najchętniej wybieranych lokali przez pary narzeczeńskie oraz małżonków, wyruszających na urlop bez dzieci. Jego wysublimowany styl pozwala odpocząć od codziennych trudów i problemów, ciesząc się obecnością najbliższej osoby. 

Goście apartamentu Avangard mają do swojej dyspozycji słoneczny balkon. Stanowi on idealne miejsce do popołudniowego odpoczynku przy filiżance kawy lub kieliszku wina. Delikatny powiew wiatru muskający skórę twarzy i ogrzewający ją promienie słońca. Wspomnienia ze tych świnoujskich chwil na długo z Państwem pozostaną.

Wyposażenie apartamentu
Zależy nam na tym, aby nasi goście dobrze się czuli się w naszych apartamentach. W tym celu wszystkie nasze lokale wyposażamy we wszystko, co jest przydatne w codziennym odpoczynku. Telewizja, dostęp do Internetu, wygodna łazienka z niezbędnym wyposażeniem suszarka do włosów, komfortowe łoże, a także w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą oraz czajnikiem elektrycznym, garnkami i zastawą. Planując wieczorne wyjście na miasto, nie trzeba martwić się o swoją odzież. Deska do prasowania oraz żelazko również jest na wyposażeniu apartamentu Avangard.

Bezpieczeństwo
Przebywając w naszych lokalach mogą być Państwo spokojni o swoje bezpieczeństwo. Funkcjonuje tutaj całodobowa recepcja, a cały obiekt objęty jest nadzorem agencji ochrony i monitoringiem wideo. Państwa samochód również może być bezpiecznie zaparkowany w podziemnym, zamykanym garażu. Cena za dobę parkowania to 50 zł.

Okolica
W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu nie brakuje miejsc, które warto odwiedzić. Są to zarówno znane lokale gastronomiczne, jak również miejsca rekreacji i wypoczynku. Oczywiście najważniejszym z nich jest świnoujska plaża i promenada. Apartamenty w Świnoujściu to doskonały wybór.