Aquamarina

Lokal położony jest na 3 piętrze, na które prowadzi przestronna i cicha winda. Apartament przeznaczony jest na pobyt 2 osób lub 2 osób + 1 dziecko. Goście mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z bardzo wygodnym łóżkiem kontynentalnym, a dodatkowo duży, rozkładany fotel z funkcją spania. Całości dopełnia ładnie urządzona łazienka z pełnym wyposażeniem oraz wygodną kabiną prysznicową.

Wszystkie lokalne w Promenada Apartamenty wyposażone są w balkon. Również goście Aquamarina mają do swojej wyłącznej dyspozycji prywatny balkon z widokiem o szerokim horyzoncie. Zdaniem naszych gości, balkony i tarasy w Promenada Apartamenty to jedne z najciekawszych rozwiązań, z których chętnie korzysta się przez cały okres pobytu u nas.

Wyposażenie apartamentu
W naszych apartamentach w Świnoujściu mogą się Państwo poczuć jak u siebie w domu. Przez cały czas pobytu będą Państwo mieć do wyłącznej dyspozycji własny aneks z kuchenny z kompletnym wyposażeniem. Apartament w Świnoujściu Aquamarina posiada również deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do włosów, telewizor oraz bezpłatny dostęp do internetu.


Bezpieczeństwo
Czy trzeba się czegoś obawiać podczas pobytu u nas? Chyba tylko szybko upływającego czasu. Wszystkim gościom zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Obiekt jest chroniony, dozorowany przez recepcję 24/7.


Okolica
Spędzając weekend lub wakacje w naszych apartamentach w Świnoujściu nie sposób się nudzić. Świnoujście zapewnia bardzo wiele atrakcji. Jedna z najważniejszych to oczywiście plaża, dwie minuty od budynku posiadamy główne wejście na plaże (obok hotelu Radisson/Hilton). W pobliżu są również liczne lokale gastronomiczne z przepyszną lokalną kuchnią i świeżymi rybami. Zachęcamy do rezerwowania pobytu przez cały rok. Zapraszamy pary oraz rodziny z dziećmi.