Świnoujście... Warto tam jechać?

Turyści.

Przyjeżdżają tutaj turyści nie tylko z naszego kraju, ale również m.in. z Niemiec oraz Skandynawii. Jest to miejscowość w której każdy z nas znajdzie swój „własny kąt” - a przede wszystkim jest czyste, bezpieczne i bardzo ładne. Nie ma pogody plażowej ? Nie przejmuj się, Świnoujście nie należy do miast w którym jest tylko promenada i plaża.

Jak spędzić czas ?

Atrakcje turystyczne w Świnoujściu cieszą się dużym powodzeniem, ale jak wiadomo każdy posiada inne zainteresowania. Nie wszystkich interesuje historia, nie każdy lubi imprezować, a czytanie książek? - totalna nuda. W Świnoujściu jest o tyle fajnie, że jest wiele możliwości. Lubisz aktywnie czas spędzać? - proponujemy jazdę rowerem. Jest wiele tras rowerowych przykładowo wzdłuż plaży do Niemiec. Lubisz czytać książki? - wybierz się na Basen Północny usiąść na ławeczkę albo do Parku Zdrojowego. Lubisz historie? - pójdź zwiedzać Forty, a jeśli lubisz napić się drinka masz wiele kawiarni, a w lecie beach barów.

Restauracje w Świnoujściu.

Restauracje, kawiarnie, bary czy fast foody jak w każdym nadmorskim mieście posiadają spore zainteresowanie i jest ich mnóstwo, ale czy w każdym miejscu jest tak samo smacznie? My wybieramy się do paru lokalizacji na mapie Świnoujścia - nie tylko przy promenadzie bo również w centrum miasta znajdują się knajpki, które oferują nam smaczne jedzenie. Więcej informacji w dziale "Gastronomia"