TARASOWY

 

Wyjątkowy apartament w Świnoujściu niespełna 60m2, taras oraz dwa balkony. Jeden z największych i najbardziej komfortowych apartamentów w naszym obiekcie. Blisko 60 m2 powierzchni zapewnia wystarczającą ilość miejsca do komfortowego pobytu dwóch osób, jak także rodzin z dziećmi.

Apartament w Świnoujściu TARASOWY został do tego celu przystosowany. Nasi goście mają do dyspozycji sypialnię z wygodnym łożem małżeńskim, a także salon z dużym, rozkładanym narożnikiem z funkcją spania. W apartamencie TARASOWY można spędzić zarówno weekend rodzinny, jak i dłuższy urlop w Świnoujściu.

Taras oraz dwa balkony
TARASOWY wyróżnia się nie tylko dużą powierzchnią użytkową, ale również bardzo dużą ilością miejsca na zewnątrz, do wyłącznego korzystania przez naszych gości. Jest to jeden obszerny taras oraz dwa mniejsze balkony. Z każdego miejsca rozpościera się piękny widok na okolicę, który można podziwiać z wysokości 2-ego piętra.

Wyposażenie apartamentu
Planując pobyt u nas, nie muszą Państwo zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Wystarczą tylko ubrania i najważniejsze przedmioty osobiste.        O całą resztę zadbamy my. TARASOWY posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą, czajnikiem elektrycznym, a także sztućcami, zastawą, garnkami, kubkami itp. Ponadto goście mają do wyłącznej dyspozycji suszarkę do włosów, deskę do prasowania, a także żelazko.

Bezpieczeństwo
Pobyt nad morzem w Świnoujściu ma być przyjemnością. Wiemy o tym, dlatego wszystkim gościom staramy się zapewnić pełne poczucie bezpieczeństwa. Cały obiekt jest chroniony, monitorowany i działa w nim recepcja 24 godziny na dobę. Ponadto budynek wyposażony jest w windę oraz niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Okolica
Niewątpliwym atutem naszej firmy są lokalizacje obiektów. Zaledwie kilka kroków dzieli naszych gości od morza bałtyckiego, przepięknej, czystej świnoujskiej plaży oraz jednej z największych atrakcji tego miasta – nadmorskiej promenady. W pobliżu nie brakuje również innych atrakcji, jak restauracje ze smaczną regionalną kuchnią, a w nieco dalszej odległości – co zapewnia spokój nocą, lokale imprezowe.